صنعت شیشه

سپراتورها در صنعت شیشه چه کسانی می باشند؟

واژه سپراتور در صنعت شیشه به چه معناست ؟

سپراتور به اشخاص حقیقی و یا حقوقی گفته می شود که شناخت بسیار بالایی از فرآیندهای تولید صنعت شیشه دارند و در نتیجه آن توانایی طراحی ثبت سفارش و تأمین نیازمندیهای متقاضیان صنعت شیشه را دارا هستند. سپراتورها بهترین مرجع برای خرید شیشه بوده و به راحتی تمام نیازمندیهای مشتریان شیشه پردازش شده را در اختیارشان قرار می دهند. با ذکر چند مثال به توانمندیهای سپراتورها اشاره کوتاهی می کنیم .

به عنوان مثال فردی را در نظر می گیریم که احتیاج به شیشه دو جداره با ترکیب زیر دارد:

[شیشه ۸ میل با چاپ فسفری تراسپرنت سکوریت +اسپیسر ۱۲+ شیشه ۸ میل LOW-Eسکوریت ] اولین چالش این متقاضی پیدا کردن کارخانه تولید کننده این شیشه می باشد . قطعأ از لیست کارخانه های تولید کننده بیش از نیمی از آنها چاپ تراسپرنت را نخواهد شناخت و در وهله بعد بیش از ۹۰ درصد آنها توانایی تولید شیشه LOW-E را نخواهد داشت .پس متقاضی ،با پاسخ های نه بسیاری روبرو خواهد شد .جای تأسف است بگوئیم که بعضی از کارخانه ها ، به جای کلمه نه از کلمه نمی شود استفاده می کنند و برخی دیگر احتمالأ به اشتباه شیوه جایگیزین دیگری که معمولا متناسب با در خواست مشتری می باشد را پیشنهاد می دهند. بر اساس تجربه ها ، معمولأ متقاضی پس از ۵ کارخانه تولیدی دست از جستجو برداشتند و معمولأ تسلیم کلمات نمی شود و یا شیوه جایگیزین می شود . حال تصور کنید سایز شیشه متقاضی بیش از ظرفیت تولید ۹۵ در صد از کارخانه ها باشد . اینبار چالش دیگری گریبانگیر متقاضی خواهد بود و یا تصور کنید جهت ارسال بار متقاضی احتیاج به خرک بسته بندی داشته باشد و یا موارد دیگر که دامنه محدودیتهای انتخاب کارخانه تولید کننده را کاهش می دهد .

 به عنوان مثالی دیگر متقاضی محترمی را در نظر بگیریم که احتیاج به محصولی با مشخصات زیر داشته باشد:

شیشه دو جداره ۸ میل سکوریت با اسپیسر ۱۰ – ابعاد : ۳۵۰۰*۲۶۱۰ متقاضی محترم در پی تولید کننده ای خواهد بود که توانایی تولید این شیشه با این ابعاد را دارا باشد . قطعآ بیش از ۹۵ در صد کارخانه های جستجو شده توانایی تولید این محصول را نخواهد داشت . در وهله بعد معمولأ تأمین کنندگان خواستار تغییر ضخامت اسپیسر خواهند بود که استرس را بر روی دوش متقاضی خواهد گذاشت .

این دو مثال و مثال های فراوان دیگری وجود دارد که اثبات می کند که جستجو بین کارخانه های مختلف شیشه تقریبأ برای هر فردی غیر ممکن می باشد . اما متقاضیان با مراجعه به اپراتورها توانایی خرید در کمترین زمان  و اقتصاد ی ترین قیمت به همراه تطابق حداکثری در خواست خود و کالای دریافتی ، خواهند داشت . پیشنهاد ما به متقاضیان شیشه ساختمانی ، مراجعه به سپراتورها و حذف تمامی آشفتگی موجود در فرآیند انتخاب و خرید کالا ، می باشد شرکت پایا شیشه نیک به عنوان مجموعه پیشرو در شخصیت سپراتوری می باشد .

مزایای خرید شیشه از سپراتورها
  • خرید اقتصادی و کاهش هزینه های خرید
  • تسریع در دریافت محصول
  • تطابق کالای دریافتی با درخواست موجود
  • آشنایی با فرایند خرید در صنعت شیشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


شش × 5 =