جان پناه های مدرن شیشه ای

جان‌پناه معمولاً دیوار کوتاهی است که پیرامون بام ساختمان یا لبه‌ ایوان‌ها ساخته می‌شود. به عبارتی دیگر، جان‌پناه مانعی است به صورت دیوار در امتداد لبهٔ یک بام، بهارخواب، بالکن، گردشگاه یا سایر محوطه‌ها. زمانی که سقفی احداث می‌شود، جان‌پناه می‌تواند به صورت ساده با ادامه یافتن دیوارها شکل بگیرد؛ یا می‌تواند به صورت عمودی در قالب سازه‌هایی از قبیل دیوار آتش‌گیر یا بارو ایجاد شود. جان‌پناه‌ها در ابتدا به منظور حفاظت در برابر حملات نظامی ایجاد می‌شدند، اما امروزه، استفادهٔ عمدهٔ آن‌ها به عنوان حفاظ ایمنی و موانعی برای جلوگیری از گسترش آتش است؛ حال با استفاده از روش های نوینی که متخصصان در صنعت ساختمان از آن بهره یافته اند می توان از شیشه هایی با قابلیت های ویژه استفاده کرد.

 • شیشه توهم فضای بیشتر را ایجاد می کند

یکی از دلایل محبوبیت عناصر شیشه ای در طراحی خانه این است که به ایجاد توهم فضای بیشتر در ساختمان کمک می کند . این امر به ویژه در صورتی صادق است که نرده با شیشه شفاف ساخته شده باشد . توهم فضای بیشتر باعث می شود که منطقه ، حتی بزرگتر از آنچه هست به نظر برسد ، چیزی که با استفاده از گزینه های فلزی ، کروم یا آهنی به دست نمی آید .با یک نرده شیشه ای برای پله ها یا مناطق مرتفع ، درست مانند یک کابین دوش شیشه ای یا درب شیشه ای ، می توانید از حاشیه شفاف لذت ببرید و فضایی باز ، تازه و گسترده تر ایجاد کنید.

 • شیشه نور را مسدود نمی کند

نرده های شیشه ای بسیار محبوب هستند ، زیرا این مزیت را دارند که نور را مسدود نمی کنند . نرده های شیشه ای همچنین اجازه می دهند تا نور از طریق آن بتابد ، حضور نور خورشید را تضمین می کند و باعث توهم فضای مطبوع می گردد.

 • شیشه برای فضای داخلی مدرن ایده آل است

بی شک یکی از مزیت های اصلی نصب نرده های شیشه ای ، توانایی آن در افزودن ظرافت مدرن به ساختمان است . این مزیت زمانی برای شما بیشتر مفید خواهد بود که قصد فروش و یا بهره برداری از ساختمان را داشته باشد ، این زیباسازی خریداران زیادی را به خود جذب می کند.

 • تمیز نگه داشتن شیشه آسان است

یک شیشه شوی ، یک پارچه تمیز و یک کمی زمان برای تمیز کردن و تمام . درست مانند روز اول .

 • نرده های شیشه ای قوی و با دوام هستند

شیشه در مقابل خوردگی ، آفات و … دوام بیشتری دارد . در واقع با گذشت زمان شیشه دوام و کیفیت خود را حفظ می کند . به آرامی پیر می شود و همین امر ارزش سرمایه گذاری را چندین برابر افزایش می دهد .

 • به طور کامل سایر مواد را تکمیل می کند

قابلیت بالای ترکیب شیشه با عناصر سرد و گرم ، از دیگر مزیت های نرده شیشه ای می باشد.

 • شیشه ایمن ، ایمن و ایمن است

تکنولوژی امروزی ، امکان ساخت شیشه ای قوی و ایمن را فراهم نموده است . این نرده ها به ندرت می شکنند و برای شکستن این نرده ها ، فشار بسیار زیادی لازم است ، اغلب به اندازه فولاد قوی هستند . حتی در صورت شکست نیز آسیبی به منطقه و کودکان وارد نمی شود .

مزایای کاربردی و بصری نرده شیشه ای ، آن را به انتخابی فوق العاده برای هر ساختمانی تبدیل کرده است . در حالیکه ممکن است کمی بیشتر برای شیشه بپردازید اما سرمایه گذاری تان برای نسل ها دوام خواهد داشت . از ارتقاء پنجره ها و درب ها گرفته تا نرده ها و شیشه های تخصصی ] ما بهترین انتخاب هستیم . ما یکی تیم اختصاصی از کارشناسان داریم که همه چیزهایی را که درباره شیشه باید بدانیم را می دانند . برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد جان پناه های شیشه ای ، همین امروز با ما تماس بگیرید

انواع سیستم جان پناه مدرن شیشه ای :

 1. سیستم اسپیگات
  • کلمپ کوتاه ( مناسب راه پله ، فنس دور استخر ، حفاظ های ورودی )
  • اسپیادری کوتاه ( مناسب راه پله ، فنس دور استخر ، حفاظ های ورودی )
  • کلمپ بلند ( مناسب راه پله ، فنس دور استخر ، حفاظ های ورودی ، وید و جان پناه تراس )
  • اسپایدری بلند ( مناسب راه پله ، فنس دور استخر ، حفاظ های ورودی ، وید و جان پناه تراس )
 2. سیستم یوچنل
  • دفنی ( مناسب وید و جان پناه در فضای داخلی )
  • روکار ( مناسب وید و جان پناه در فضای خارجی)
  • نصب از بغل ( مناسب وید و جان پناه در فضای داخلی و خارجی )
 3. سیستم پوینت
  • دوبل ( مناسب وید و جان پناه در فضای داخلی و خارجی ، تراس های دارای سکوی بلند )
  • چپقی ( مناسب وید و جان پناه در فضای خارجی ، تراس های دارای سکوی کوتاه )
 4. سیستم ستونی

۱- سیستم اسپیگات

۲ - سیستم یوچنل

۳ - سیستم فیکس پوینت

۴ - ستون دار

شیوه قیمت گذاری جان پناه مدرن شیشه ای بر اساس واحد متر طول می باشد. پس از انتخاب سیستم اجرایی{اسپیگات،یوچنل،فیکس پوینت،ستون دار}، متغیرهایی از جمله جنس و رنگ یراق آلات، نوع شیشه و ترکیب آن،قیمت واحد مترطول محاسبه می گردد. باید توجه داشت در جان پناه هایی که شیشه ها به صورت ۹۰ درجه نسبت به یکدیگر قرار می گیرند به ازای هر ضلع یکدرصد به فی هر مترطول افزوده می شود.همچنین اضلاع دارای کمتراز یک مترطول،یک مترطول محاسبه می گردد.در صورتیکه ارتفاع شیشه ها بیشتر از ۱۱۰ سانتیمتر باشند و یا طول یک ضلع بیشتر از ۱۰ متر باشد و یا طول هر لت شیشه بیش از ۳متر باشد ۲۰ درصد به فی افزوده می گردد.قیمت های جان پناه، شامل حمل به طبقات و هزینه های حمل و نقل نمی گردد.حمل  به طبقات توسط جرثقیل،وینچ،بالابر،آسانسور،راه پله توسط سیستم حمال شیشه صورت می گیرد که هزینه های آن توسط خریدار و درصورت لزوم تحت کنترل پایا شیشه نیک صورت می گیرد.
در پروژه اجرایی با توجه به متراژ کل، شیوه پرداخت تعریف می گردد. در صورتیکه پروزه اجرایی کمتر از ۳۰۰  متر طول باشد ۷۰درصد مبلغ کل بصورت پیش پرداخت،۲۰درصد هنگام تحویل شیشه ها درب پروژه و ۱۰ درصد آن پس از تحویل پروژه دریافت می گردد.

 

 1. بازدید از پروژه و مشاوره
 2. نقشه برداری
 3. طراحی پلن و ثبت سفارش شیشه
 4. زیر سازی و نصب یراق آلات
 5. گنترل کیفیت شیشه و ترخیص
 6. تخلیه شیشه و نصب
 7. تحویل پروژه

یراق آلات جان پناه شیشه ای